IV Харківський інвестиційний форум

НДІ фіскальної політики Університету ДФС України спільно з Українським товариством економічних свобод, Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, Українською спілкою промисловців та підприємців Харківської області виступив співорганізатором IV Харківського інвестиційного форуму, який пройшов 17–18 квітня в Харкові. Інститут представляли в. о. директора Володимир Коротун, заступник директора з наукової роботи Сергій Брехов, завідувач відділу Надія Новицька та провідний науковий співробітник Тетяна Кощук. Учасникам форуму було презентоване видання Діалектика реформування акцизного оподаткування тютюнових виробів в Україні: євроінтеграційний аспект. З основним змістом видання учасників форуму ознайомила Надія Новицька, яка в своїй доповіді окреслила існування в Україні проблеми форстолінгу тютюнових компаній, яка полягає в накопиченні на складах виробників тютюнових виробів із акцизними марками, придбаними до підвищення ставок, зазначила, що вжиття таких заходів зумовлює недонадходження акцизного податку до бюджету, а також викривлення конкурентних умов на ринку. Окрім цього Надія Новицька представила пропозиції щодо антифорстолінгових заходів, розроблених авторським колективом відділу дослідження акцизного оподаткування НДІ фіскальної політики.

НДІ фіскальної політики презентував учасникам форуму свої можливості у здійсненні податкових експертиз, наданні консалтингових послуг та проведенні наукових досліджень.

На форумі були присутні керівники великих компаній-інвесторів, які представили проекти корпоративної соціальної відповідальності бізнесу в освіті та народні депутати, які обговорили з бізнесом пропозиції щодо формування податкової політики на основі принципів стабільності та нейтральності оподаткування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *