ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК: НОВАЦІЇ РЕФОРМ ТА ЇХ НАСЛІДКИ

У монографії досліджено фіскальні та регулятивні ефекти податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, висвітлено міжнародну практику формування та подання звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Проведено комплексне оцінювання ефективності реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску в Україні, а також розроблено засади уніфікації звітності та запропоновано авторську модель звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Представлено рекомендації, спрямовані на вдосконалення адміністрування податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, зниження вартості дотримання податкового законодавства, що за умови їх практичної реалізації здатні стати імпульсом для покращання позицій України у світовому рейтингу країн за рівнем сприятливості умов для ведення бізнесу.

Податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок: новації реформ та їх наслідки: монографія. К.: Алерта, 2018. 442 с. (Серія «Податкова та митна справа в Україні», т. 124).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *