НАУКОВЦІ НДЦ МС ДИСКУТУВАЛИ ПРО ПРОБЛЕМИ НАУКИ НА ЗУСТРІЧІ З ВІДОМИМ УЧЕНИМ У ГАЛУЗІ ЕКОНОМІКИ РОМАНОМ ШЕРЕМЕТОЮ

12 червня 2019 року на запрошення Хмельницької обласної організації Спілки економістів України, потужну наукову складову якої становлять науковці НДЦ МС, на Хмельниччині перебував з візитом д-р Роман Шеремета.

Варто повідомити, що Роман Шеремета є професором Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв і науковим співробітником Економічного Наукового Інституту США та Всесвітньої Організації Праці. Він отримав ступінь доктора філософії (PhD) в економіці в університеті Пердью. За свою наукову роботу Роман Шеремета отримав багато міжнародних нагород, у тому числі наукову премію імені нобелівського лауреата Вернона Сміта, гранти Національного Наукового Фонду США та Інституту ім. Макса Планка. Був визнаний кращим економістом України в світі за версією видання Forbes-2015 та кращим молодим економістом світу згідно з рейтингом IDEAS-2018. Входив до складу редколегій таких міжнародних журналів, як Journal of Economic Psychology, Games, та Journal of Economic Behavior and Organization. Автор понад 80-ти наукових статей і монографій в галузях експериментальної економіки, теорії ігор, поведінкової економіки, вирішення конфліктів, організації промисловості та мотивації праці. Результати його досліджень опубліковані в провідних світових наукових журналах з економіки, бізнесу, психології та політики, а також в різних популярних засобах масової інформації, таких як Wall Street Journal, Forbes, Science Daily та інші.

Під час зустрічі, на якій окрім науковців Центру були присутні представники вишів, влади та бізнесу, інститутів громадянського суспільства, обговорювались такі питання: як Україні стати успішною? Як допомогти українському бізнесу? Коли однієї логіки недостатньо. Чому потрібно проводити економічні та соціальні експерименти?

Також представники НДЦ МС мали змогу подискутувати з гостем про проблеми науки в Україні та шляхи їх подолання, обговорити можливі перспективи та напрями подальшої співпраці. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *