СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

На виконання Угоди про навчально-наукове співробітництво між Науково-дослідним центром митної справи Університету державної фіскальної служби України та Національною академією Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького четверо науковців Центру брали участь в інтенсивному курсі вивчення англійської мови, що проводився в рамках підвищення кваліфікації персоналу Держприкордонслужби України.

Свою іншомовну компетентність протягом трьох місяців підвищували Нагорічна О.С., Капітанець С.В., Молдован  Е.С., Решетніков Ю.М.

Під час навчання використовувалися автентичні навчальні посібники та підручники “English Without Borders”, спеціально розроблені для цих курсів. 
З метою перевірки рівня сформованості лексичних, граматичних, фонетичних та комунікативних знань та навичок було проведено підсумкове комплексне тестування.
Слухачі успішно закінчили курси та отримали сертифікати, що підтверджують їх рівень знань за шкалою The Interagency Language Roundtable (ILR).

Наукові працівники Центру і далі продовжуватимуть підвищувати свій рівень іншомовної компетентності. Адже це не лише вимога часу, а й внутрішня потреба сучасного науковця, який прагне успішно використовувати іноземну мову як у професійній діяльності, так і для самоосвіти та саморозвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *