ЗАВЕРШИЛАСЬ РОБОТА НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ МИТНОЇ СПРАВИ»

16 травня 2018 року у Науково-дослідному центрі митної справи НДІ ФП Університету ДФСУ (м. Хмельницький) відділом удосконалення протидії митним правопорушенням було організовано і проведено науково-практичну Інтернет-конференцію «Удосконалення правового регулювання митної справи».

Дана конференція була спрямована на обговорення результатів наукових досліджень і окреслення проблем удосконалення правового регулювання митної справи, зокрема, у частині щодо застосування правил преференційного походження товару, а також нормативно-правових та організаційних аспектів запобігання та протидії незаконному переміщенню через митний кордон України тютюнових виробів.

На конференцію були подані тези доповідей, які присвячені висвітленню актуальних питань у межах основних напрямів роботи конференції. Зокрема, учасники конференції торкнулися різних аспектів – організаційних, управлінських, історичних, нормативно-правових – запобігання і протидії незаконному переміщенню тютюну і тютюнових виробів через митний кордон України; розкрили у різних площинах проблему визначення країни походження товару.

У роботі конференції взяли участь науковці НДІФП, Ужгородського національного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Хмельницького національного університету, а також практики ДФС та Закарпатської митниці ДФС.

За результатами інтернет-конференції підговлена збірка тез. Матеріали, включені до збірки, можуть бути корисними як для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, так і практиків, фахівців митної справи. Планується розміщення збірки тез як мережевого електронного видання на сайті НДІ фіскальної політики Університету ДФС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *