ПОДОРОЖУЙ ЗА КОРДОН БЕЗ ПРОБЛЕМ

У зв’язку із підписанням у 2017 Угоди про безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом значно зросли обсяги пасажиропотоків. В таких умовах особливо актуальним є удосконалення інформаційної взаємодії між громадянами і Державною фіскальною службою України.

Оперативне інформування громадськості про актуальні питання діяльності митних органів, особливості пропуску товарів, що переміщуються (пересилаються) громадянами через митний кордон України, надання якісної інформації з проблемних аспектів адміністрування податків та зборів, підвищення ступеня довіри платників податків до діяльності митного відомства – залишаються одними із найважливіших завдань у практичній роботі Державної фіскальної служби України.

З цією метою та відповідно до Тематичного плану наукових (науково-технічних) робіт ДФС на 2017 рік, затвердженого наказом ДФС від 01.03.2017 №153 протягом 2017 р. Науково-дослідним центром митної справи Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України на замовлення ДФС України виконувалась ННТР «Інформаційна складова взаємодії митниць ДФС та громадян щодо пропуску товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України». В межах виконання ННТР було розроблено інформаційне видання «Для подорожуючих».

Дана наукова розробка містить актуальну інформацію представлену в зручній формі для громадян щодо умов переміщення громадян через кордон різних типів товарів, інформацію про права та обов’язки учасників митного контролю, інформацію про правила користування «зеленим» та «червоним» коридорами, пільги при оподаткуванні ввезення (пересилання) товарів на митну територію України та відповідальність за контрабанду та при порушенні митних правил України, порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності органів доходів і зборів.

У разі наявності пропозицій та зауважень, просимо направити їх на електронну адресу vdmdndc@gmail.com.

Завантажити інформаційне видання «Для подорожуючих» в форматі pdf

У РАЗІ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ інформаційного видання посилання на нього є обов’язковим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *