КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА КОРОТУНА

Науково-дослідний інститут фіскальної політики Університету ДФС України запрошує молодих учених і студентів взяти участь у Конкурсі наукових робіт імені Володимира Коротуна на тему: “Акцизне оподаткування тютюнових виробів та алкогольних напоїв: світові тренди і практика України”. 

Метою Конкурсу є активізація наукових пошуків у сфері акцизного оподаткування тютюнових виробів та алкогольних напоїв з урахуванням викликів і загроз сьогодення, стимулювання ініціативної та креативної молоді до виявлення і розвитку своїх здібностей, підтримка у них бажання до постійного наукового та творчого зростання.

Конкурс відбуватиметься у два етапи: перший – подання наукової роботи; другий – презентація наукових робіт, відібраних за підсумками першого етапу.

Напрями конкурсних робіт:

1. Розвиток акцизного оподаткування тютюнових виробів в умовах загроз збільшення нелегального обігу й трансформації ринку такої продукції.

2. Сучасні підходи до акцизної політики у сфері пива.

3. Акцизний податок на спирт та міцні алкогольні напої: у пошуках балансу між цілями наповнення бюджету та охорони здоров’я.

4. Модернізація системи контролю за обігом тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

Важливі дати:

25 листопада 2021 року – до цієї дати на електронну адресу оргкомітету мають бути надіслані робота та її презентація konkursnaukovihrobit@gmail.com

2 грудня 2021 року – презентація робіт, відібраних за підсумками першого етапу Конкурсу (можлива презентація у форматі онлайн).

9 грудня 2021 року – нагородження переможців Конкурсу.

Для участі у Конкурсі заповніть онлайн форму.

Більш детальна інформація в інформаційному листі.